Hande Erçel Sosyal Medya Hesabında Abonelere Özel Paylaşım Yapmaya Başlıyor! Abonelik Ücreti Bakın Ne Kadar?

Hande Erçel, oyunculuğu kadar özel hayatıyla da yakından takip ettiğimiz bir isim. Erçel, 31.2 milyon takipçili sosyal medya hesabında bir değişikliğe giderek abonelere özel paylaşım yapmaya başlıyor. Hande Erçel’in abonelere özel neler paylaşacağı da şimdiden merak konusu oldu. Peki Hande Erçel’in abonelik ücreti acaba ne kadarmış? Hadi hep birlikte bakalım.?

Hande Erçel, yaşantısıyla ve sosyal medya hesabındaki paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiren bir isim. Hepimizin bildiği üzere Erçel, bir süredir iş insanı Hakan Sabancı’yla aşk yaşıyor. Çift, ilişkilerini sosyal medyaya çok fazla yansıtmadan yaşamayı tercih ediyor.

Güzel oyuncu aldığı yeni kararla sosyal medya hesabında “Abonelere özel” paylaşımlar yapmaya başlıyor.

Hande Erçel’in aldığı bu yeni kararın ardından abonelere özel paylaşımlarında ilişkisine ait paylaşımlar yapıp yapmayacağı ilk akla gelen sorulardan biri oldu.

Hatırlarsanız daha önce Şeyma Subaşı sosyal medya hesabında bu uygulamayı kullanmaya başlamıştı. Abonelik ücretine 69.99 TL ile başlayan Subaşı en son bu ücreti 119.99 TL’ye kadar çıkarmıştı.

Şeyma Subaşı’nın ardından uygulamayı kullanmaya başlayan Hande Erçel’in ise nasıl paylaşımlar yapacağı şimdiden merak uyandırmaya başladı.

Erçel, 31.2 milyon takipçili Instagram hesabında uygulayacağı özel paylaşımlar için abonelik ücretini 39.99 TL olarak belirledi.

Bu ücretin uygulamayı kullanan diğer kullanıcılardan daha ucuz olması ise şaşırttı. Hande Erçel, bu uygulamayla acaba kaç aboneye ulaşacak hep birlikte göreceğiz.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Hande Erçel’in aboneliğine üye olmak ister misiniz? Yorumlarda buluşalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x