Bebek Göründü: Rachel Araz’la Alışverişe Giden Eda Ece’nin İlk Hamile Pozu Kalpleri Eritti

Oyuncu Eda Ece, geçtiğimiz haziran ayında basketbolcu Buğrahan Tuncer ile hayatını birleştirmişti. Nikahtan bir süre sonra bebek haberiyle müjde veren güzel oyuncudan ilk hamilelik pozu geldi.

Hem güzelliği hem de oyunculuğuyla gönülleri fetheden Eda Ece yer aldığı her projeyi birkaç adım öne taşımayı başarıyor.

Hızla yükselen kariyerinin dışında özel hayatıyla da adından söz ettiren ünlü oyuncunun “bize de nasip olsun!” dedirten türden bir aşk yaşadığını da duymayan yoktur.

Ekranlara damga vuran Yasak Elma dizisi final yaptıktan sonra magazinden uzakta bir yaşam süren ünlü oyuncu, basketbolcu sevgilisiyle yaşadığı aşkını nikahla taçlandırmaya karar vermişti.

Eda Ece, 4 yıldır birlikte olduğu Buğrahan Tuncer ile 21 Haziran’da Beşiktaş’ta bulunan lüks bir otelde hayatlarını birleştirmişti.

Evlendikten kısa bir süre sonra bebek müjdesi çiftten güzel haber gelmişti. Sevindirici haberi Eda Ece’nin yakın arkadaşı Şevval Sam, “Teyze oluyorum” diyerek duyurmuştu.

“Not: hamilelik sürecinde bir sürü arkadaşımın saçları inanılmaz gürleşmiş anneler doğru mu iyi bir haber olsun bana, her belirtiyi yaşadım maşallah bundan mahrum kalamam?????????” diyerek de hamilelik sürecine dair açıklamalarda bulunmuştu.

Hamilelik sürecini zorlu geçirdiği öğrenilen Eda Ece, bugün 7,5 aylık hamile olan yakın arkadaşı Rachel Araz ile beraber alışverişe çıktı.

“Göbekli ayna sefiesi show” notunu düşerek paylaşım yapan Eda Ece’nin büyüyen göbeğini de ilk kez görmüş olduk.

Sevilen sosyal medya fenomeni Rachel Araz da aynı pozu “Göbeklerinden dümdüz sımsıkı sarılamayanlar vardır” diyerek paylaştı.

?

?

?

?

?

?

?

?

?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x